Proces Zamówienia

Dlaczego realizacja Twojego zamówienia tyle trwa? 

Nasze zamówienia realizujemy do 10 dni roboczych. Zapoznaj się z każdym krokiem procesu Twojego zamówienia i poznaj jaką drogę pokonuje Twój sprzęt zanim trafi do Twoich rąk. 

  I. ZAMÓWIENIE

Po dokonaniu zamówienia na naszej stronie internetowej nasz pracownik zatwierdza je ręcznie. Jednocześnie sprawdza aktualne stany magazynowe produktów, tak aby każdy zamówiony produkt trafił do Twoich rąk. Twoje zamówienie wpisane jest do zbiorowego zamówienia sprzętu sportowego u producenta w Niemczech. Takie zamówienie zbiorcze wysyłamy do producenta 1-2 razy w tygodniu. 

II. TRANSPORT OD PRODUCENTA

Po wysłaniu zamówienia zbiorczego, w którym znajduje się Twoje zamówienie, producent pakuje nasze zamówienie, często jest to kilka-kilkanaście kartonów. Towar wysyłany jest prosto z magazynu w Niemczech do naszej siedziby. 

III. ROZPAKOWANIE

Gdy Twoje zamówienie razem z wieloma innymi trafi do nas, musimy je rozpakować i podzielić. Wszystko odbywa się ręcznie. Towar rozpakowuje dwóch pracowników. Wszystkie zamówienia indywidualne pakowane są osobno i podpisywane, tak aby realizacja była jak najsprawniejsza. 

IV. NADRUKI (OPCJONALNE)

Jeśli Twoje zamówienie ma zostać oznakowane herbem bądź numerem, odkładane jest do pracowni nadruków, gdzie wykonujemy pożądany nadruk. Zazwyczaj nadruk wykonujemy do jednego dnia po otrzymania towaru w naszym magazynie. 

V. PAKOWANIE

Każde zamówienie, w tym Twoje pakujemy do kartonów. Zapewnia to najwyższe bezpieczeństwo transportu oraz jest to najwygodniejsza i najbardziej estetyczna forma pakowania. Każda paczka zabezpieczana jest taśmą klejąca. Zamówienia delikatne (np. kubki) dodatkowo chronione są folią bąbelkową, stretchem itp.

VI. WYSYŁKA

Towar wysyłamy tego samego dnia, w którym został spakowany i przygotowany do wysyłki.