Poznaj nas bliżej

OD PRODUCENTA 

Nasz towar dostarczany jest bezpośrednio od producenta marki Saller w Niemczech. Gwarantuje to terminowe dostawy, atrakcyjne ceny i najlepszą jakość produktów. Produkty marki Saller Polska projektowane i produkowane są z dbałością o każdy szczegół przez niemiecką markę Saller. 

CZAS REALIZACJI

Nasze zamówienia realizujemy do 7 dni roboczych. Zapoznaj się z każdym krokiem procesu Twojego zamówienia i poznaj jaką drogę pokonuje Twój sprzęt zanim trafi do Twoich rąk. 

I. ZAMÓWIENIE
Po dokonaniu zamówienia na naszej stronie internetowej nasz pracownik zatwierdza je ręcznie. Jednocześnie sprawdza aktualne stany magazynowe produktów, tak aby każdy zamówiony produkt trafił do Twoich rąk. Twoje zamówienie wpisane jest do zbiorowego zamówienia sprzętu sportowego u producenta w Niemczech. Takie zamówienie zbiorcze wysyłamy do producenta 1-2 razy w tygodniu. 

II. TRANSPORT OD PRODUCENTA
Po wysłaniu zamówienia zbiorczego, w którym znajduje się Twoje zamówienie, producent pakuje nasze zamówienie, często jest to kilka-kilkanaście kartonów. Towar wysyłany jest prosto z magazynu w Niemczech do naszej siedziby. 

III. ROZPAKOWANIE
Gdy Twoje zamówienie razem z wieloma innymi trafi do nas, musimy je rozpakować i podzielić. Wszystko odbywa się ręcznie. Towar rozpakowuje dwóch pracowników. Wszystkie zamówienia indywidualne pakowane są osobno i podpisywane, tak aby realizacja była jak najsprawniejsza. 

IV. NADRUKI (OPCJONALNE)
Jeśli Twoje zamówienie ma zostać oznakowane herbem bądź numerem, odkładane jest do pracowni nadruków, gdzie wykonujemy pożądany nadruk. Zazwyczaj nadruk wykonujemy do jednego dnia po otrzymania towaru w naszym magazynie. 

V. PAKOWANIE
Każde zamówienie, w tym Twoje pakujemy do kartonów. Zapewnia to najwyższe bezpieczeństwo transportu oraz jest to najwygodniejsza i najbardziej estetyczna forma pakowania. Każda paczka zabezpieczana jest taśmą klejąca. Zamówienia delikatne (np. kubki) dodatkowo chronione są folią bąbelkową, stretchem itp.

VI. WYSYŁKA
Towar wysyłamy tego samego dnia, w którym został spakowany i przygotowany do wysyłki. 

WSPÓŁPRACA

Firma Saller Polska oferuje pomoc w różnego rodzaju eventach. Pomożemy zoorganizaować Twój turniej sportowy, zapewnimy nagrody, medale oraz vouchery. Zaprosimy znane kluby z Polski i zagranicy. Przygotujemy plakat reklamowy i pomożemy Ci go udostępnić na szeroką skalę! 

Dla klubów i akademii sportowych mamy przygotowaną specjalną ofertę współpracy, atrakcyjny oficjalny sklep akademii i najlepsze oferty sprzętowe. 

ALL IN ONE

Marka Saller Polska to nie tylko sprzęt sportowy. W swojej ofercie posiadamy wyposażenie, które w pełni i kompleksowo wyposaży Twój klub. Bramki piłkarskie w każdym rozmiarze, od żaka po seniora, wkładane i przenośne wraz z montażem! Gadżety piłkarskie już od 1 sztuki - kubki, szaliki, breloczki, proporczyki i wiele innych klubowych pamiątek. Medale oraz puchary na każdą okazję sportową - od wędkowania po piłkę nożną, bardzo szeroki i atrakcyjny wybór.

Nasi pracownicy również z chęcią pomogą rozwiązać wszystkie problemy związane z Twoim klubem. Problem z boiskiem? Pomożemy w wyborze oferty na renowację i pielęgnację boiska! Zbyt mały budżet? Z chęcią poszukamy wsparcia lub dotacji, która obejmie Twój klub, wszystkie wnioski i formalności wypełnimy za Ciebie. 

NADRUKI

Folia Flex i Flock
Nadruk folią flex oraz flock to grafika wycięta z folii przy użyciu plotera tnącego i jest następnie wgrzewana w materiał przy użyciu prasy grzewczej. Folie są jednokolorowe, ale także można drukować loga kolorowe – np. herb czy sponsor. Folię można aplikować na różnego rodzaju odzież, ale również na inne materiały takie jak torby, plecaki, itp. Jej niewątpliwą zaletą jest bardzo duża wytrzymałość po nadruku. Zdobienia folią wykonujemy już od jednej sztuki. Metoda ta idealnie sprawdzi się przy logotypach, grafikach i tekście. Na nadruk tą metodą udzielamy 5-letniej gwarancji. 

Sublimacja
Sublimacja to proces w trakcie którego specjalny atrament sublimacyjny pod wpływem wysokiej temperatury wnika w strukturę materiału. Włókna poliestrowe w temperaturze zbliżonej do 200 stopni absorbują tusz, a po otwarciu prasy grzewczej, czyli gwałtownym zmniejszeniu temperatury, nie pozwalają atramentowi już się z nich wydostać. Dzięki temu nadruk jest kompletnie niewyczuwalny pod palcami, a jego trwałość jest równa trwałości materiału na którym został umieszczony – włókno poliestrowe zmienia swój kolor na stałe. Nie ma żadnych ograniczeń jeśli chodzi o kolory i przejścia tonalne – można aplikować całe wielokolorowe grafiki.

Sublimacja ma jednak jedną zasadniczą wadę – materiałem, który możemy sublimować, jest poliester, w dodatku biały. Jeśli materiał nie jest w 100% poliestrem to zakłada się przynajmniej 70% jego obecności w skladzie materiału, przy założeniu, że jest on warstwą zewnętrzną na materiale, czyli tą warstwą, na której będzie umieszczona grafika. Sublimacja wymusza również kolor poliestrowego materiału – najlepiej jeśli jest on biały. Im bardziej bowiem odbiega on od białego, tym mniejsza jest paleta barw możliwych do naniesienia.

W związku z powyższym sublimację stosuje się głównie na białej odzieży sportowej, której przeważnie jedynym składnikiem jest poliester.

Do każdego zlecenia oferujemy darmową wizualizację nadruków.