Awareness Camp

Football Awareness Camp 

Obozy piłkarskie dla dzieci i młodzieży. Stawiamy na kształtowanie świadomości młodego piłkarza z zakresu przygotowania mentalnego, wpływu odżywienia na rozwój młodego sportowca, odpowiedniego przygotowania do treningu, rozwoju osobistego i edukacyjnego. Podczas obozów prowadzimy codzienną naukę języka angielskiego - obóz prowadzony będzie dodatkowo w języku angielskim podczas codziennych czynności tj. obiad, trening, czas wolny. Podczas obozu prowadzone są codzienne rozmowy online z piłkarzami Polskiej Ekstraklasy i reprezentantami Polski, aby w jak największym stopniu wpłynąć na piłkarską świadomość młodych zawodników.

Terminy

Trutnov (Czechy) - Hotel Patria - 26.06-03.07
3-gwiazdkowy hotel znajdujący się w centrum Trutnova. Tuż przy stadionie znajude się stadion miejski oraz boisko ze sztuczną nawierzchnią. 

Karpacz - Nowa Królowa Karkonoszy - 17.07-24.07
Odnowiony i komfortowy pensjonat w sercu Karkonoszy. Obiekt znajdujący się tuż przy pięknie położnym stadionie miejskim w Karpaczu. 

Jastrowie - Hotel Leśna Chata - 19.08-25.08
W pięknych lasach tuż nad spokojnym i czystym jeziorem Leśnym w okolicy Jastrowia  znajduje się Hotel SPA& Wellness: Leśna Chata. W pobliżu obiektu znajduje się stadion miejski oraz orlik. 

Obóz odwiedzą

Doskonale wiemy jak dla młodych piłkarzy ważni są idole, dlatego każdy z naszych obozów odwiedzą osoby związane z piłką nożną na najwyższym poziomie. Będą to m.in.: 

Maciej Stolarczyk - Były reprezentant Polski  i wielokrotny reprezentant  barw Wisły Kraków. Obecnie trener Reprezentacji Polski do lat 21

Józef Młynarczyk - Wielokrotny Reprezentant Polski. Zdobywca Pucharu Europy z FC Porto. Obecnie trener bramkarzy Repreznetacji Polski do lat 21

Miłosz Stępiński - Trener Reprezentacji Polski do lat 20. Były trener pierwszej Reprezentacji Polski Kobiet.

Wojciech Żuchowicz - Trener przygotowania motorycznego  Reprezentacji Polski U21

Kornel Paszkiewicz - Polski sędzia piłkarski na poziomie centralnym. Trener piłkarskiego języka angielskiego „Step by Step”

Karol Kikut - Trener przygotowania motorycznego pierwszej drużyny Lecha Poznań

Patryk Szydziak - Trener personalny piłkarzy Ekstraklasy oraz I ligi.

Trener i zawodnik 

Na nasz obóz może pojechać zarówno młody zawodnik jak i trener piłkarski. Stawiamy na rozwój świadomości piłkarskiej młodych adeptów piłki nożnej ale także ich nauczycieli! 

Każdy uczestnik (zawodnik/trener) na czas obozu zaopatrzony będzię kompleksowo w sprzęt sportowy marki Saller.

Zapisy i pytania

mail: camp@saller-polska.com
tel.: 600 391 752